Aktuální informace - OMS ZLIN

05.02.2014 10:55

 

Ve dnech 1.3.2014 a 2.3.2014 proběhne medikace spárkaté zvěře v následujících honitbách: Lipina, Návojná, Mirošov,Valašské Klobouky,Vysoké Pole LČR, Štítná nad Vláří, Vlára, Nedašov, Smolina,Tichov,Vlachovice, Brumov, Francova Lhota, Jestřabí, Rokytnice, Loučka, Bylnice, Újezd, Študlov, Hložec,Vysoké Pole, Rudimov,Nedašova Lhota, Drnovice,Velký Ořechov, Kašava–Držková, Nevšová, Napajedla, Bratřejov, Lukoveček, Březůvky, Řetěchov – Skalky, Zlín Stráž, Otrokovice Hrabůvka, Provodov Rýsov, Horní Roveň Přílepy, Mladková Paseky, Lukoveček Nivy, Bojkovice Zeveta, Žlutava, Hvozdná Vrchovina, Vizovice, Lipová Haluzice, Horní a Dolní Lhota, Horní Lhota, Ublo, Zádveřice Raková, Jasenná, Louky Prštné, Pozlovice, Neubuz, Malenovice Baláž, Racková les, Jaroslavice.
Upozorňuje sousední honitby, že není doporučen lov z důvodu ochranné lhůty léčiva u černé zvěře 14 dní, ostatní spárkaté zvěře 28 dní.