Myslivecká výstava v Drnovicích potrvá ještě poslední dva dny (Zlínský deník)

29.09.2011 12:01
 

 

Už jen dva dny bude místní muzeum v Drnovicích hostit výstavu mysliveckého sdružení. Naposledy ji budou moci zájemci zhlédnout ve středu 28. září.
"Z historie mysliveckých spolků a sdružení působících od roku 1951 do současnosti právě v Drnovicích jsou na ní k vidění nejrůznější dokumenty, fotografie, statistiky, knihy a časopisy, brožury, sbírky, trofeje ulovené zvěře, vycpaniny zvířat či myslivecké a lovecké pomůcky," vyjmenovali organizátoři výstavy. Návštěvníci ale uvidí i obrazy a kresby s náměty myslivosti a přírody, videoprojekce fotografií, filmy o přírodě a lovech nebo výtvarné práce dětí. Výstava se koná při příležitosti šedesátého výročí vzniku prvního mysliveckého sdružení v Drnovicích a připomínky 750. výročí první písemné zmínky o obci a je přístupná od 10 do 17 hodin.