Oslavy Mezinárodního dne sokolnictví

26.11.2013 10:36

Oslavy Mezinárodního dne sokolnictví

20.11.2013

Oslavy Mezinárodního dne sokolnictví

16.listopadu členové Klubu sokolníků ČMMJ zorganizovali osvětové akce v několika městech při příležitosti Mezinárodního dne sokolnictví, vyhlášeného na počest 3. výročí zápisu sokolnictví na Seznam UNESCO (16.11. 2010).

 

Samostatné akce proběhly na Pražském hradě, na náměstích v Brně a v Olomouci. Akce samozřejmě zorganizovaly i různé sokolnické organizace v řadě zemí celého světa (Mexiko, USA, Kanada, Velká Británie, Španělsko, Belgie ......) a dle ohlasů se pravděpodobně vyhlášení Mezinárodního dne sokolnictví setkalo s velmi pozitivní odezvou. Je proto pravděpodobné, že v r. 2014 bude vhodné udělat akcí více a přinejmenším ve stejné kvalitě.

 

   

Fotogalerie

Praha

Praha

Praha

Praha

Praha

Praha

Brno

Brno

 
Olomouc

Olomouc